Що чекає на український бізнес в 2013 році?

Що чекає на український бізнес в 2013 році?

Український бізнес переживає не кращі свої часи. Тільки нас покинула криза, як настали посткризові проблеми. Що ж чекає українські підприємства в 2013 році?

Більше 50% українських фірм планують підвищити ціни на товари та послуги. Майже 1/3 компаній прогнозують згортання виробництва в цьому році. У кожній 10-й фірмі плануються звільнення.

Чому українські підприємства приходять до таких радикальних дій? Керівники фірм називають наступні фактори, що перешкоджали збільшенню виробництва в першому кварталі 2013 року:

- дорожнеча енергоносіїв - 51,1%
- дорожнеча сировини, матеріалів - 40,7
- висока конкуренція - 39,3
- великі податки - 38,3
- брак оборотних коштів - 37,8
- недостатній попит - 30,6

* Дані сформовані за матеріалами опитування керівників понад 1200 українських підприємств, проведеного НБУ в першому кварталі 2013 року.

Якщо ж ваш бізнес потребує допомоги, не поспішайте звільняти співробітників, скорочувати обсяги продажів або виробництва або ж закривати фірму. Звертайтеся в консалтинговий центр EBS. Компанія вирішує як повсякденні, так і нестандартні проблеми, з якими стикаються українські підприємства. Телефонуйте вже зараз і завтра ваш бізнес отримає нове життя!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create