Юристи EBS вступили в Асоціацію юристів України

Юристи EBS вступили в Асоціацію юристів України

Співробітники юридичного відділу компанії EBS, а саме - керівник юридичної практики Богдана Чобан, старший юрист Олег Ковба та Євген Данилов подали заявки на вступ до Асоціації правників України (АПУ) та отримали підтвердження, що статус члена АПУ буде здобутий з 01.03.2013 року.

Мета, яку ставить перед собою Асоціація юристів України - об'єднання юристів для створення сильної та впливової професійної організації.

Юристи компанії EBS впевнено поділяють цілі та загальні завдання АПУ щодо розвитку юридичної професії, вдосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини в цілому.

Богдана Чобан: «Відвідування різних заходів, форумів, конференцій та комітетів АПУ дозволить команді EBS розвиватися не тільки особисто, але і професійно; що надалі буде супроводжувати втіленню найсміливіших задумів у розвиток нашої практики».

З набуттям статусу члена АПУ, співробітники EBS отримають ряд переваг і можливість розширення своїх професійних знань та навичок завдяки спілкуванню і обміну досвідом з колегами, участі в роботі секцій, комітетів та форумів; зможуть отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку АПУ, а також брати участь в програмах з обміну та стажування юристів.

Співробітники EBS завжди раді розширювати межі своїх професійних можливостей, щоб забезпечити максимальну якість надаваних послуг!

Для того, щоб дізнатися детальнішу інформацію про компанію, переходьте за посиланням - http://ebskiev.ub.ua.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create