Платники податків, котрі отримали відмову у компенсації, можуть оскаржити рішення в суді!

Платники податків, котрі отримали відмову у компенсації, можуть оскаржити рішення в суді!

Продовжуючи тему автоматичної компенсації, компанія EBS пропонує до розгляду справи платників податків, котрі отримали відмову щодо вищезгаданої компенсації.
На практиці, платники податків, які заявили ПДВ до бюджету відновлення, почали отримувати від податкових органів повідомлення про недотримання критеріїв автоматичної компенсації.

На нашу думку, ця процедура є одностороннім актом, оскільки він передбачає можливість для платника податків у процесі розрахунку критеріїв, а також надання документальних підтверджень для розрахунків.

Таким чином, платники податків, які отримали відмову в автоматичній компенсації, мають право на оскарження рішення податкового органу в суді.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 • rvesrves 12 квітня 2011 в 22:20
  Граждане!
  Что добивались своей кровью наши предки мы упускаем.Власти вводят 10часовой рабочий день потом введут 12часовой,оглянутся не успеем как сделают крепостное право только назовут как то красиво. И делают они этот беспредел,с нашего с вами молчаливого согласия. Именно сегодня решается судьба наших потомков и именно от нас зависит, будут они нами гордится или прокленут за трусость и бездеятельность.
  Громадська організація «Рух В Єдності Сила» призывает Украинский народ объединится
  Не под лозунгами и флагами продажных политических партий а с целью, ВЛАСТЬ ДОЛЖНА И БУДЕТ ПРИНАДЛЕЖАТЬ НАРОДУ
  С Уважением: Громадська організація « Рух В Єдності Сила»
  Тел.:(044) 3601614; (067)1944665; (095)4035119
 • vbipo47 13 квітня 2011 в 00:14
  ЕДИНСТВЕННЫЙ ПУТЬ СПАСТИ УКРАИНЦЕВ - ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ ВЕРНУТЬ УКРАДЕННЫЕ РОССИЕЙ И АМЕРИКОЙ БЕЗ СОГЛАСИЯ УКАИНЦЕВ АТОМНЫЕ БОМБЫ!ЭТО НЕЙТРАЛИЗУЕТ РОССИЮ И АМЕРИКУ!А С ЯНУКОВИЧЕМ УКРАИНЦЫ РАЗБЕРУТСЯ ОЧЕНЬ БЫСТРО!ГОСПОДЬ БОГ,ЖЕРТВЫ ГЕНОЦИДА!
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create