КЛІЄНТИ ПРО НАС

Parexel

З великим задоволенням ми працюємо з командою професіоналів компанії EBS, з бухгалтерами, які віддані наданню реальних і практичних результатів. Саме завдяки їх досвіду та унікальному підходу у вирішенні щоденних проблем ми можемо залишатися спокійним за свій бізнес. Ми повністю задоволені їх роботою з надання послуг нарахування і виплату зарплати, а також з аутсорсингу бухгалтерського обліку. EBS - це команда з українським та міжнародним досвідом, яку ми поважаємо і впевнено рекомендуємо іншим.

Олексій Жмуро
Регіональний менеджер «Парексел»

Armstrong

"... дозвольте висловити подяку компанії EBS за багаторічну, плідну співпрацю та високу якість обслуговування.

Хотілося б окремо виділити злагодженість роботи та професіоналізм колективу EBS. Співробітники EBS оперативно та якісно виконують поставлені перед ними завдання. Останнім часом прийнято брати гроші, але не гарантувати надання сервісу. Дуже приємно усвідомлювати, що компанія EBS дорожить клієнтами. Особливо приємно, що пишномовність девізів не розходиться з ділом. Турбота про клієнта для Вас НЕ пусті слова.

Окреме захоплення викликає продуманість Вашої цінової політики. Висока якість при розумній ціні викликає величезну повагу до EBS. Ваші послуги коштують кожного цента в Вашому рахунку-фактурі "

Олексій Ляпін
Голова представництва Armstrong Europa GmbH в Україні

Benetton

«Компанія Benetton Real Estate International SA довірила компанії EBS управління своєю першою дочірною компанією в Україні. Крім звичайних послуг, пов'язаних з управлінням компанією (це безпосередньо відноситься до аутсорсингу бухгалтерського обліку), юридична підтримка команди EBS в якості представника холдингу у відносинах з українськими постачальниками покриває всі потреби компанії»

Даніеле Бандізіол
Директор компанії Benetton Real Estate International SA

CFS

"Глибокі професійні знання і великий досвід бухгалтерів компанії EBS трансформуються у можливість ефективно та якісно працювати в різних умовах, обумовлених різницею між бухгалтерськими стандартами України та міжнародними стандартами фінансової звітності. Компанія CFS України повністю задоволена рівнем наданих послуг та високо цінує внесок компанії EBS в успішну та безперебійну роботу в Україні "

Леонід Карабут
Директор «Сі Еф Ес Україна»

Dragon Capital Partners

Ми співпрацюємо з компанією EBS з липня 2007 року, коли ми прийняли рішення віддати на аутсорсинг ведення бухгалтерського обліку. За час нашої співпраці компанією EBS показала себе як ефективна та професійна компанія, яка виконує роботу в строк та результативно справляється з різними українськими нормативними вимогами.

За час співпраці між компанією EBS та компанією Драгон Капітал не виникало жодних проблем, і встановилися теплі робочі стосунки, тому компанія Драгон Капітал рекомендує компанію EBS як надійного і професійного партнера.

Олег Ласка
Фінансовий директор ТОВ СП «Драгон Капітал»

Microsoft

«За час співпраці компанія EBS зарекомендувала себе як висококваліфікована, відповідальна і продуктивна команда професіоналів, яка добре розуміє бізнес клієнта та вміє знайти індивідуальний підхід до вирішення будь-яких, в тому числі, нестандартних ситуацій. Керівництво компанії Microsoft високо оцінює професійні знання, оперативну і скрупульозну роботу компанії EBS і готова рекомендувати компанію EBS як надійного партнера у сфері аутсорсингу бухгалтерського обліку, заробітної плати та ведення управлінської звітності»

Сергій Остапенко
Фінансовий директор ТОВ «Майкрософт Україна»

Kingspan

«Компанія Emergex Business Solutions надає компанії Kingspan бухгалтерські та юридичні послуги вже протягом декількох років. На цю компанію можна цілком покластися, оскільки вона бездоганно виконує взяту роботу, дотримуючись встановлених строків.

Компанія EBS має величезний потенціал, оскільки залучає до роботи здібних і дипломованих юристів і бухгалтерів.

EBS - це компанія, яка в індивідуальному порядку розробляє для компаній термінові та ефективні бізнес рішення. Кожен крок до поставленої мети є раціональним і продуманим, що робить співпрацю легким і надійним.

Компанія Kingspan хоче засвідчити повне задоволення рівнем наданих послуг, досягнутими результатами, навичками і старанністю співробітників, та хоче побажати EBS подальшого процвітання у майбутньому».

Юрій Макєєв,
Регіональний менеджер компанії Kingspan

Freescale

«Freescale Semiconductor має успішний досвід співпраці з EBS, який розпочався в 2004 році. Freescale Semiconductor користується підтримкою EBS для обох своїх компаній: представництво Freescale і компанія з обмеженою відповідальністю. Сукупний досвід і спектр послуг компанії EBS допомагають побачити не окремі аспекти, а всю ситуацію цілком, і запропонувати клієнтам комплексні та економічно ефективні рішення цієї проблеми. Компанія Freescale задоволена результатами співпраці з EBS у сферах аутсорсингу бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту та податкового консалтингу і рекомендує EBS як надійного партнера »

Олена Лещук
Заступник директора ТОВ «Freescale Semiconductor Ukraine»

DeAgostini

«Компанія Де Агостіні співпрацює з EBS практично з початку своєї діяльності в Україні і завдяки професійному вирішенню складних, нестандартних і вимагають креативного мислення питань, вважає компанію EBS одним зі своїх надійних партнерів в Україні»

Оксана Потебенько,
Фінансовий менеджер компанії «ДеАгостіні Україна»

Wizz Air

"Коли компанія Wizz Air вирішила виходити на український ринок, компанія шукала надійного та професійного партнера в Україні для ведення фінансової частини бізнесу. Команда EBS змогла зрозуміти наші потреби і внутрішню політику і надати відповідний спектр послуг з аутсорсингу бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати.

Ми хочемо підкреслити самовіддачу співробітників компанії EBS при бездоганному виконанні роботи з результатом, який перевищив всі наші очікування, і здатність створити сильну та ефективну команду між колективом компанії EBS та Wizz Air.
Успішно справляючись з величезним обсягом роботи, команда EBS показала свій високий професіоналізм у вирішенні будь-яких щоденних бізнес-питань, розуміючи і представляючи інтереси та цілі партнера, як свої власні.

Швидкі і правильні рішення, високий рівень відповідальності, здатності прогнозувати майбутні зміни, результативна робота, надійність, щоденний контроль свіжої та оновленої інформації, творчий підхід, унікальність команди ... всі ці та багато інших є характерними ознаками компанії EBS "

Андрій Брізіцкій,
Фінансовий менеджер компанії Wizz Air

Orga Systems

"У період з 2006 по 2008 рік компанія EBS бездоганно вела для нас бухгалтерський облік і ми залишилися задоволені якістю наданих послуг.
Особливо компанія EBS проявила себе як кваліфікований і надійний партнер при установі нашої дочірньої компанії в Україні "

Дітер Клозе
«Орга Системс»

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create