Україна зовсім недавно дізналася про таке поняття, як “аутсорсинг”. А бухгалтерський аутсорсинг тільки починає набирати свою популярність. А в цей час в США та країнах Європи більшість компаній вже давно і досить успішно делегують неприбуткові бізнес-процеси (в тому числі і бухгалтерію) спеціалізованим фірмам.

На сьогодняшній день на території України послугами бухгалтерського аутсорсингу частіше користуються приватні підприємці, дрібні підприємства та фірми, які тільки тільки відкриваються. Їх кількість - близько 40%. Підприємств великого бізнесу, що вдаються до послуг бухгалтерських фірм, близько 5%. Але якщо до 2012 року серед юридичних осіб була помітна тенденція до збільшення попиту на дані послуги, то зараз експерти фіксують деякий спад. Чого не скажеш про приватних підприємців, у яких послуги ведення обліку користуються стабільним попитом. Багато компаній перевели свій бізнес на приватних підприємців, де більш спрощений облік і значно нижчі ставки по оподаткуванню.

Чому ж залучення фахівців з боку вважається вигідним та необхідним для сучасного підприємства?

Однією з відмінних особливостей українського бізнесу є несподівано швидке прийняття змін у законодавстві. Українські компанії вже звикли пристосовуватися до таких несподіванок, в той час, як міжнародні інвестори звикли працювати за більш стабільною системо. Для того щоб впевнено працювати на такому складному ринку, необхідно мати партнера, який обізнаний про всі нововведення та добре розбирається в тому, як керувати такою ситуацією. Такого, як фірма EBS.

Компанія EBS  є однією із кращих на території України, яка пропонує послуги бухгалтерського аутсорсингу. Підприємство вже досить тривалий час на ринку, а тому встигло зарекомендувати себе як надійний партнер.

EBS — це одне з перших підприємств, що ввело поняття бухгалтерський аутсорсинг та фінансовий менеджмент на ринок нашої держави.

Робота команди компанії спрямована на забезпечення бездоганного функціонування бек-офісу та професійне ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку експертами. Кваліфіковані спеціалісти - податкові консультанти, які постійно відслідковують зміни в законодавстві, щоб першими дізнатися про них та дати рекомендації про можливі наслідки. Ці зміни належним чином застосовуються до облікової документації компаній клієнтів, щоб уникнути небажаного впливу на їх бізнес.

Якщо ви бажаєте розвивати свій бізнес, і не задумуватися над новими змінами в законодавстві, і тим, як вони вплинуть на ваш бізнес — скористайтеся послугами бухгалтерського аутсорсингу, які пропонує компанія  EBS!