Статті

Чому українки віддають перевагу власному бізнесу: інтерв'ю з Оленою Вольською, директором компанії EBS

07 березня 2013 в 12:03
 
Читайте інтерв'ю з Оленою Вольською директором і керуючим партнером компанії EBS «Своя справа. Чому українки віддають перевагу власному бізнесу перед роботою по найму».
 
 

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

07 березня 2013 в 09:47
 
Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.
 
 

Бухгалтерський аутсорсинг: чи потрібне залучення фахівця з боку?

06 березня 2013 в 12:58
 
З кожним роком бухгалтерський аутсорсинг стає все більш популярним та затребуваним компаніями-початківцями, а також представниками малого та середнього бізнесу. Основна причина стрімкого розвитку сектора аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерії - це прагнення до скорочення витрат на утримання штатного фахівця при незмінно високій якості отримуваних послуг.
 
 

Чим приваблює бухгалтерський аутсорсинг?

04 квітня 2012 в 15:15
 
Сучасний бізнес, зрозуміло, повинен залежати значною мірою від того, наскільки професійно і добре ви виконуєте вашу основну роботу - щось виготовляєте, продаєте чи надаєте послуги. Однак більшість організацій, відповідно до вимог законодавства, обтяжені різноманітними непрофільними службами, які "з’їдають" левову частку прибутків і потребують виробничих чи офісних площ. Зваживши всі "за" і "проти", деякі організації замовляють популярну останнім часом послугу - бухгалтерський аутсорсинг.
 
 

Підприємництво чи професійний менеджмент?

05 березня 2012 в 10:25
 
Зростання економіки та розвиток усіх сфер життя України другої половини 90-х і початку нового тисячоліття, нарешті, розділили нас на тих, хто працює і на тих, на кого працюють, проголосивши, тим самим, настання епохи раннього капіталізму.
 
 

Податковий Кодекс-2011: вчимося жити по-новому з податком на прибуток

11 квітня 2011 в 16:42
 
Напевно, немає в Україні людини, яка не чула б про події прийняття Податкового Кодексу. Протягом 2010 року країна щодня обговорювала прийдешні податкові зміни і чекала прийняття Податкового Кодексу України. Кодекс дійсно можна вважати найбільш обговорюваною і резонансною подією для бізнесу та простих громадян.
 
 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create