Консалтинговий центр EBS

Консалтингові послуги та аутсорсинг у Києві

Компанія EBS надає консалтингові послуги для бізнесу з 1998 року. За цей час вона встигла напрацювати чудову репутацію та вже може на рівних конкурувати із міжнародники колегами: компаніями, що надають консалтингові послуги, аутсорсинг у сфері аудиту та юридичний супровід бізнесу. EBS фокусується на питаннях ведення бізнесу в умовах українського ринку, і розробила власні підходи до вирішення бізнес-задач.

Від початку компанія була призначена для надання консалтингових послуг, які допомагають новим гравцям у сфері бізнесу вийти на ринок, а уже зрілим бізнесменам - розвиватись далі без перепон.
EBS однаково добре орієнтується і в українських, і в закордонних реаліях бізнесу та права. Компанія має багаторічний досвід у цій сфері, що дозволяє надавати консалтингові послуги вичерпно.

Компанія вирішує як повсякденні, так і нестандартні проблеми, із якими стикаються українські компанії та міжнародні інвестори. Унікальне поєднання розуміння особливостей українського бізнесу та знання міжнародних практик дозволило EBS стати однією з провідних компаній з надання консалтингових послуг у країні.

Для EBS кожен клієнт важливий. Наш персонал пропонує комплексні рішення і найякісніше клієнтське обслуговування.

Спектр консалтингових послуг EBS включає в себе управлінський консалтинг, складання звітності згідно з МСФЗ, бухгалтерський аутсорсинг обліку та фінансовий менеджмент, ІТ консалтинг, юридичний та HR консалтинг.

Клієнтами компанії за час її діяльності стали більше 240 компаній, зокрема таких, як Horizon Capital, МТС, IBM, Microsoft, Wizz Air, Dragon Capital, Benetton, Nokia, Квіза Трейд, ХХІ век, Грегорі Арбер Груп та багато інших. Вони довірили EBS проведення реєстрації та реструктуризації компанії, ведення бухгалтерського обліку, підготовку необхідної звітності, підбір і тестування персоналу, податкове планування, розробку та впровадження стратегії та інші аспекти покращення діяльності компанії.

EBS створює цінності, які виправдовують вкладення Клієнтів, роблячи значний внесок у їх процвітання і розвиток.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Консалтингові послуги, бухгалтерський консалтинг - EBS
(основний офіс)

03110, Україна, Київська, Київ, вул. Університетська, будинок 13-а

Види діяльності

Управлінський консалтинг спрямований на те, щоб допомогти керівникам визначити найкращий шлях подальшого розвитку компанії за допомогою розробки та впровадження...

Юридичний консалтинг створений для того, щоб корпоративні структури, системи і персонал Вашої компанії завжди відповідали вимогам закону, оскільки реєстрац...

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та фінансовий менеджмент EBS створений для того, щоб забезпечити швидку і якісну обробку фінансової документації, сво...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create